Chránená dielňa EVENIT Vám poskytne náhradné plnenie

Autor: admin Publikované: Napísané: 2014-11-03 Počet prečítaní: 1157 Komentáre: 0
Sme chránená dielňa a ponukou našich tovarov a služieb sa snažíme byť výhodným partnerom pre spoločnosti, ktoré zadaním zákazky našej chránenej dielni ušetria finančné prostriedky.

Ponúkame Vám náhradné plnenie – služby a tovar chránenej dielne.

Ak máte najmenej 20 zamestnancov a neplníte povinný podiel pracovníkov (3,2%) so zníženou pracovnou schopnosťou, potom odvediete štátu 951,-€ za jedného občana so zníženou pracovnou schopnosťou, ktorého by ste mali zamestnávať.

Náhradné plnenie – znamená objednať si tovar alebo službu v chránenej dielni za 845,-€ a splníte si tým povinnosť voči štátu, a pre seba získate tovar, alebo službu za ktorú zaplatíte o 106,- € menej ako pri zákonnej povinnosti.

Týmto spôsobom ušetríte svoje financie a získate za ne tovar alebo službu, ktorú skutočne využijete. Ako náhradné plnenie môžete využiť našu krajčírsku dielňu a dohodnúť sa na odbere produktov.

Pri výrobkoch našej chránenej dielne získate náhradné plnenie vo výške 100% z hodnoty tovaru, pri iných výrobkoch, ktoré predávame vo výške 10%.
Spokojnosť našich klientov napĺňame komplexnosťou služieb a tovaru, ktorý ponúkame.

Ako 100% náhradné plnenie môžete využiť:
Na prípravu darčekových setov. Vyšívanie loga na uteráky (100% na výšivku).

Ako 10% náhradné plnenie môžete využiť:
Náhradne plnenie 10% sa vzťahuje na tovar ktorý nevyrábame, len predávame.
Podľa ponuky nášho e-shopu, alebo písomnej ponuky na vyžiadanie.

Zákonné povinosti, ktoré predstavuju pre spoločnosti zamestnávajúce viac ako 20 zamestnancov, si môžete stiahnúť na tejto našej stránke.

Výška náhradného plnenia, za odobraté výrobky:   868 EUR
Odvod za neplnenie podielu ZŤP zamestnancov:  977 EUR
Kľúčové slová: